175101-R1-11.00
DigiKey Part Number
175101-R1-11.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-11.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 11"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 11.000" (279.40mm)
Length
11.000" (279.40mm)
Overall Impedance
50 Ohms