175101-R1-12.00
DigiKey Part Number
ACX2123-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-12.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Overall Impedance
50 Ohms