0430300002-03-L0
cms-digikey-product-number
0430300002-03-L0-ND
cms-manufacturer
cms-manufacturer-product-number
0430300002-03-L0
cms-description
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
cms-customer-reference
cms-detailed-description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Datasheet
 Datasheet
cms-product-attributes
cms-filter-similar-products
cms-category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
3.00" (76.20mm)