0430300003-03-L0
DigiKey Part Number
0430300003-03-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-L0
Description
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
3.00" (76.20mm)