0430300003-03-N0
DigiKey Part Number
0430300003-03-N0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-N0
Description
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Length
3.00" (76.20mm)