APXE4R0ARA151ME61G is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Chemi-Con
In Stock: 73
Unit Price: RM7.21000
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 0
Unit Price: RM1.59373
Datasheet
Direct
Nichicon
In Stock: 0
Direct
Nichicon
In Stock: 820
150 µF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 22mOhm 2000 Hrs @ 105°C